Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Şub 25, 2016 in akıllı cihazlar, akıllı teknoloji, Aktivite İzleyici | 0 comments

Kandaki Oksijen Oranını Ölçen Cihaz

Kandaki Oksijen Oranını Ölçen Cihaz

Bu seferki giyilebilir akıllı cihazımız iOximeter! Bu yeni cihaz yardımıyla vücuttan kan almadan sensörler yardımıyla kanınızdaki oksijen miktarını ölçebiliyorsunuz. Özellikle pilotlar ve farklı spor dallarıyla uğraşan insanlar için ideal olabilecek bu alet Amerika menşeli bir starup olan safeheartus’ın yeni ürünü olarak satışa sunuldu.

ioximeter kan oksijeni ölçen cihaz

ioximeter Kan Oksijeni Ölçen Cihaz

Ürün parmak ucuna takılan klipsli bir cihaz ve telefonunuza yükleyebileceğiniz bir uygulama yardımıyla kanınızdaki oksijen miktarını ölçerken aynı zamanda kalp ritminizi de size gösteriyor. Buradan elde edilen verileri de zamansal çizelgeler halinde uygulamaya kaydedebilirsiniz. Bu sayede belirli bir zaman aralığında, kandaki oksijen miktarındaki değişimini görüntüleyebilir ve analizini yapabilirsiniz.

Ürün şu anda 49,99$ gibi makul sayılabilecek bir fiyatla satışa sunulmuş durumda. Kandaki oksijen miktarını ölçme ihtiyacı hisseden kullanıcılar için bu akıllı teknoloji ürünü aktivite izleyici iyi bir fırsat gibi görünüyor. Ürünün tanıtım videosunu da burada:

Post a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir